Quercus
Infobroker
Profesjonalne Wyszukiwanie Informacji

Usługi

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu informacji dla przemyslu, biznesu, firm marketingowych, handlowych, wydawniczych, kancelarii prawniczych, jak również dla osób prywatnych np. hobbistow, kolekcjonerów, zbieraczy - zapaleńców, majsterkowiczów naprawiających własny samochód, turystów szukających ciekawego celu podróży oraz pomocy w zorganizowaniu niezapomnianej wyprawy.

Zdobywamy zarówno informacje specjalistyczne: handlowe (producenci, dostawcy, importerzy, produkty, surowce, opakowania, wystawy, targi), patentowe, finansowe, prawne, komunikacyjne (transport pasażerski i towarowy), turystyczne, kulturalne, teleadresowe jak i nietypowe.

Nasze doświadczenie informatyczne pozwoli na konsultację oraz wyszukanie optymalnych rozwiązań w zakresie doboru oprogramowania.

Producentom oprogramowania wyszukamy testerów.

Specjalista w dziedzinie grafiki komputerowej przygotuje Twoje materiały w dowolnej formie (Przykłady prezentacji) Twoje dane mogą być również profesjonalnie przetworzone i zapisane w odpowiednim formacie, łącznie z przygotowaniem do naświetlania i końcową obróbką poligraficzną.

Dane wynikowe możemy przetworzyć do formatu zgodnego z Waszymi systemami bazodanowymi: Oracle, Mysql, Dbase.

Nasza wiedza, ogromne doświadczenie oraz intuicja znajdą rozwiązanie Twojego problemu !

Zapraszamy w przyszłości do naszego działu Cenne znaleziska - przeznaczonego specjalnie dla fanów muzyki i literatury - gdzie ułatwimy zdobycie unikatowych płyt i książek.


Reklamy: